Cel mai important act filantropic este de a-i vorbi de bine pe semenii noștri
Cel mai important act filantropic este de a-i vorbi de bine pe semenii noștri.
Dacă vreți să trăiți în pace, fără teamă, întrarmați-vă cu arma ce se numește iubire
Site dezvoltat de DOXOLOGIA MEDIA, Arhiepiscopia Iașilor | © doxologia.ro